Vårat kök i New England stil!
Nu är det drygt två år sedan vi helrenoverade köket, och faktum är att jag trivs så bra här att jag inte ångrat något av det, eller velat ha det annorlunda :-)Har man en fantastikt bra snickare från början, är det otroligt mycket värt, tack till honom; Roger Larsson!
nettan_78, 2020-04-14
så fint ni har det,jag undrar vart ni köpt fåtöljen?
kristinvagberg, 2015-02-01
Hej vilket fint kök! VI funderar också på panel i vårt kök - vad har ni för material och funkar det verkligen över diskho?
Dansken, 2015-01-25
Jätte fint ,extra plus för vinylen.
Sjohaga, 2014-08-14
Jättefint, ni har verkligen lyckats skapa en känsla i köket :)
emirgruda, 2013-10-06
Vart hittar man dem lamporna du har ovanför "bardisken"
avander, 2013-08-30
Verkligen supersnyggt!! precis den stilen vi ska ha i vår fjällstuga.
Får man fråga hur många mm mellanrum det är mellan panelbrädorna? Ska snart beställa och funderar på 2-3mm men då man inte sett det i verkligeheten är det svårt att bestämma sig. Däremot tycker jag ni har perfekt mellan panelbrädorna.
nummer60, 2013-07-29
Snyggt! Hur har ni gjort tegelväggen som är bakom underskåpen vid spisen? Är det riktigt tegel? Var köpte ni det, det ser så fint gammalt ut.
Ca-Design, 2012-10-30
super duper fint....var kommer det stora mega fina blåa tallrikarna från?
Bomansvag, 2012-10-23
Supersnyggt! Vad är det för trä i bänkskivan ni har?
MadeleineA, 2012-06-18
Vilket fantastiskt fint kök. Rymligt o mysigt :)